Чому більшість обирають Нашу Рябу?

Продукція ТМ "Наша Ряба" — це курятина українського виробництва, яка виготовляється та доставляється у точки продажу відповідно до міжнародних стандартів якості та безпеки. На підприємствах ПАТ "Миронівський хлібопродукт" працює більше     30 000 співробітників та використовується найсучасніша техніка. Ми — виробник якісного та корисного курячого м'яса, який несе відповідальність за всі етапи його виготовлення.

Ми закуповуємо в Німеччині добових курчат особливої м’ясної породи — Кобб-500 американської селекції.

Вирощуємо батьківське поголів’я на власній птахофабриці.

Комп’ютер цілодобово контролює оптимальний мікроклімат в пташниках. Для птиці різного віку необхідно підтримувати різну температуру: дорослій комфортно при температурі 18–21 °С.

Найпродуктивніші з усіх відомих
видів

але

Найвимогливіші у догляді та харчуванні

Коли з Німеччини привозять пташенят, їхні домівки прогрівають за 48 годин — це забезпечує малюкам "теплий" прийом. Уже за настроєм на майданчику відчувається свято — приїхали!

Інкубаційні приміщення оснащені найкращим обладнанням: датчиками температури та вологості повітря, показники яких контролюються цілодобово, а також найсучаснішою системою вентиляції. Це дозволяє курчатам ТМ "Наша Ряба" з’явитися на світ у максимально комфортних умовах.

Ми не годуємо
наших курочок антибіотиками.

Адже антибіотики потрібні, щоб лікувати хвору птицю, а наші курочки не хворіють завдяки ранньому щепленню і ретельному догляду ветеринарів.

— термін вирощування бройлерів породи Кобб 500

— саме стільки часу потрібно,
щоб з яєць, завезених до інкубаторів, вилупились курчатка

у перший день після вилуплення курчатам роблят щеплення

після вакцинації в пиття додається додаткова доза вітамінів, щоб організм курочок швидше впорався з невеликим стресом, викликаним щепленням

Після інкубаторів курчатка доставляються до пташників птахофабрик, де будуть рости протягом 40-45 днів.

Як наші спеціалісти готують приміщення пташників для прибуття курчат?

 • дезінфікують
 • газують
 • наново білять
 • повністю міняють настил
 • залишають на санацію,
  тобто біологічний відпочинок

— період підготовки

Наші співробітники стежать за тим, щоб на одному квадратному метрі перебувало не більше 6–7 курочок

Основне призначення підстилки — вбирання вологи, створення ізолюючого шару від холодної підлоги

Умови перебування курочок максимально наближені до природних — вони не сидять у клітках, а перебувають у просторих пташниках (120х20м), на природній підстилці із соняшникового лушпиння

Завдяки сучасним технологіям 24 години на добу контролюємо:

 • температуру
 • рівень вологості
 • рівень кисню у пташниках

Вимоги
до працівників пташників:

регулярні (щорічні) медичні обстеження

перед тим, як зайти
на виробничу ділянку,
всі робітники птахофабрики зобов'язані прийняти душ, надіти спеціальний
одяг і взуття.

при прийомі на роботу кожен співробітник укладає договір, згідно з яким він не має права вирощувати вдома птицю. Це оберігає наших курочок від так званих "польових" інфекцій

Біогазову станцію, яка переробляє курячий послід, побудовано біля птахофабрики Оріль-Лідер, щоб виробництво було максимально ефективним.

1. Курячий послід збирають у ємності для відстоювання та підготовки

2. В реакторі відбувається виділення газу
і тепла

3. З реактора газ потрапляє
в когенераційний блок, де він розподіляється на потреби виробництва

4. Тверді відходи відправляються на утилізацію

Потужність станціїскладає 5 МВт в рік

Біогазова станція:

зменшить "вуглецевий слід"
 і допоможе знизити виробничі
витрати

шлях до енергетичної
ефективності та незалежності

це внесок МХП в екологічну
безпеку України та світу

Якісне харчування — основа здоров’я та росту курочок

Наші комбікорми складаються з:

 • Кукурудза

  Кукурудза — це основна культура, яку використовують для годування дорослої птиці "Наша Ряба". В першу чергу, це пов’язано з тим, що у зернах кукурудзи багато протеїну, каротину, а також клітковини. Крім цього вона містить вітаміни С, В1, B2, PP, мінеральні солі, ненасичені кислоти та необхідні амінокислоти.

 • Пшениця

  Пшениця надзвичайно багата протеїном, саме тому вона особливо корисна для батьківського поголів’я курочок. Окрім того, пшениця містить велику кількість необхідних амінокислот, є джерелом вітамінів групи В, а також вітаміну Е.

 • Соняшник

  Макуха соняшника — дуже важлива складова у приготуванні комбікормів для курочок "Наша Ряба". Вона має велику енергетичну та поживну цінність, оскільки містить у собі багато корисних жирів, а також багата вітаміном Е, фосфоліпідами і клітковиною.

 • Ріпак

  Ріпак — одне з основних джерел протеїну при приготуванні комбікормів. Спеціалісти МХП використовують цю культуру для годування курочок "Наша Ряба", оскільки кількість корисних жирів та рослинних білків у ріпаку значно більша ніж у сої та інших бобових культурах. Ця рослина містить в собі клітковину, а також повний набір незамінних амінокислот.

 • Артезіанська
  вода

  Для птиці вода так само важлива, як і якісний корм. Тому в нас є свої свердловини та виробничі лабораторії, які постійно проводять дослідження на відповідність води до санітарних норм.

Власні поля

Пшениця, кукурудза, ріпак та соняшник, з яких ми самі виготовляємо збалансовані комбікорми, вирощуються на полях ПАТ "Миронівський хлібопродукт" загальною площею 370 тис. га

Власні заводи по виробництву кормів

Виробництво комбікормів відбувається на трьох власних заводах ПАТ "Миронівський хлібопродукт" дає нам можливість слідкувати, щоб у кормах були відсутні антибіотики, стимулятори росту та генномодифіковані організми.

Ми створюємо власну рецептуру комбікормів

Спеціалісти нашої компанії розробляють спеціальні збалансовані рецепти кормів для курочок різного віку: щотижня курочки вживають "нове меню". Завдяки цьому отримують повний комплекс вітамінів, мікроелементів та інших корисних компонентів. Ось чому наші курочки ростуть швидко та відмінно себе почувають.

 • Курчата

  Маленькі курчатка найбільше споживають кукурудзу — 57% та макуху соняшника — 25%. Також в їхній раціон додають соєвий шрот — 5%, який є одним з найцінніших джерел рослинного білка, мінералів та амінокислот. Цей продукт надзвичайно добре засвоюється організмом маленьких пташок. Спеціально для них розроблені зручні невеликі гранули комбікормів.

 • Курчата-бройлери

  Для харчування дорослих бройлерів перевага віддається
  кукурудзі 65%, макусі соняшника до 25%, в меншій мірі — пшениці 5%.
  Гранули комбікормів для дорослих курочок значно більші від тих, якими годують курчаток.

 • Батьківське поголів’я

  А для батьківського поголів’я значно більше використовується пшениця (до 30%), і зменшується доля кукурудзи (до 30%). В усі корми додаються мінеральні речовини, вітаміни та мікроелементи.

До Вашого столу — тільки свіжа курочка

Виготовлена за найвищими стандартами якості

Кожна партія курятини проходить лабораторний контроль на всіх етапах виробництва.

Кожні три роки швейцарська компанія SGS проводить сертифікацію всіх процесів у холдингу.

Пакується
у зоні виробництва

Піклуючись про свіжість курочки, ми самостійно займаємось пакуванням охолодженого м’яса відповідно до європейських стандартів.

Кожна партія курятини фасується в умовах чистоти і гігієни та проходить суворий лабораторний контроль безпосередньо перед пакуванням.

Швидко доставлена
у точки продажу

Зручне розташування виробничих підприємств в центральній осі України дозволяє доставляти курятину у точки продажу протягом доби після забою птиці.

0 ... +4°C
температура доставки

Власний автопарк — 500
вантажівок-рефрижераторів

Де знайти Нашу Рябу

Купити свіжу та якісну курятину Ви можете у мережі фірмових торгівельних точок ТМ "Наша Ряба" — їх легко впізнати завдяки корпоративному оформленню. Також нашу продукцію легко знайти у супермаркетах по всій території України.

 • Мережа фірмових торгівельних точок

  Понад 2000 точок по всій України
 • Супермаркети

  Новус, Сільпо, АТБ і т.д.
 • Гіпермаркети

  Ашан, Метро і т.д.