fbpx
Укр
Укр Рус
Укр

«Секрети Шефа» — колекція світових шедеврів від ТМ «Наша Ряба»

Наступна новина

Поєднання свіжої курки «Наша Ряба» з унікальним маринадом з натуральних трав і спецій, різноманітність продуктів, надихаючих ідей, цікавих рецептів, які допоможуть радувати близьких смачними і здоровими стравами — так, це щось нове — це бренд «Секрети Шефа».

«Секрети Шефа» — новинка в категорії маринованого м’яса. Головна відмінність продукту — відібрані за якістю прянощі з усього світу. Тільки унікальна рецептура і натуральні спеції: томат, базилік, гвоздика, імбир, лимон та інші. Продуктова лінійка дозволить кожному, навіть недосвідченому кулінару, в умовах домашньої кухні, в духовці або на пательні приготувати: різані крила азіатської кухні «Макао», італійське філе шматочками «Парміньяна», гомілки без шкіри «Джірос» в стилі грецької кухні, а також любителям грузинської кухні «Курочку Тапака».

Поява на українському ринку продукту «Секрети Шефа» від бренду «Наша Ряба» — це відображення європейського тренду, де такі продукти займають до 25% ринку охолодженої птиці. Європейці шукають здорові і смачні кулінарні рішення, завдяки яким можна оригінально і різноманітно харчуватися, і при цьому заощадити час, проведений на кухні. Для жителів України — це можливість розширити свої можливості за межі сезонних продуктів для пікніків або вуличного гриля.

«Секрети Шефа» — унікальна рецептура, яку розробив бренд-шеф ТМ «Наша Ряба». Наш продукт — це приготування страви на домашній кухні за лічені хвилини. Це знахідка для людей, які люблять готувати, дивувати близьких своїми кулінарними ідеями і знаються на якості продукції. І найважливіше: спробувавши готову страву з м’яса курки «Секрети Шефа», Ви оціните його насичений смак і вдихнете аромат натуральних спецій», — розповіла про бренд Марина Сергієнко, директор департаменту маркетингу МХП.

Новинка вже на полицях супермаркетів у вакуумній упаковці з позначкою «Щось нове».

Готуйте як шеф!

Смачного!