Подаруємо дітям казку!

Подаруємо дітям казку!

Ось вже котрий рік поспіль всенародний бренд «Наша Ряба» турбується не лише про правильне та збалансоване харчування дорослих та малечі але й про веселе дозвілля на новорічні свята. У рамках благодійної програми «Наша Ряба» — дітям!» відомий вітчизняний виробник підтримує організацію та проведення головних новорічних ялинок для дітей по усій Україні.

З настанням зими приходить найтепліша сімейна пора року. Ми проводимо Новий Рік і Різдвяні світа в колі найрідніших людей, загадуємо та здійснюємо бажання. Не дивно, що це свято є одним з найулюбленіших не лише для дорослих, а й для малечі. Ще б пак! Стільки вражень за зимові канікули! і особливе місце з них займає Новорічна ялинка.

Відвідати Новорічну ялинки для дитини — як урочистий прийом для дорослих. Дитина разом з батьками ретельно готує свій костюм, вивчає вірші для конкурсів і очікує побачити добрих старих знайомих — Діда Мороза, Снігуроньку і… Курочку Рябу.

Сьомий сезон поспіль всенародний бренд «Наша Ряба» міцно закріплює авторитет рідного нам персонажу — Курочки Ряби. Вона є незмінною героїнею дитячих свят в Україні. За доброю традицією ТМ «Наша Ряба» підтримує головні дитячі ялинки в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Донецьку, Одесі та Сімферополі.

Організація ялинок потребує значних вкладень — це і костюми, які потрібно оновлювати; і декорації, що готуються щороку під нові вистави, і подарунки для малечі, і вистави, на які запрошуються діти-сироти. І все це має бути на високому рівні, адже дитяча аудиторія дуже вимоглива, чи не більше, ніж доросла.

ТМ «Наша Ряба» й надалі надаватиме допомогу українським дітям і підтримуватиме їхній розвиток. Діти — наше майбутнє, і вони повинні посміхатись!

 

***

Цікаві факти

Щорічно у великих та маленьких "ялинках" по всій країні беруть участь понад півмільйона хлопчиків та дівчаток

Перша ялинка в Україні відбулась у 1936 році в Харкові

Цього року дитяча ялинка в концертному комплексі Одеського морвокзалу проходитиме вже 15 рік поспіль! При чому для одеських дітлахів щороку готуються вистави в одному форматі — мюзикли.

У виставі в Донецьку задіяні понад 200 акторів, з яких 150 — діти. Одночасно на сцені можуть знаходитись до 80 маленьких акторів!

У Дніпропетровську дитяча ялинка проходить «на льоду». Цього року єдиний в Україні дитячий балет на льоду «Кристал» святкує своє 20-річчя

Найбільша кількість дітей в костюмах відвідує ялинку в Сімферополі. А все тому, що тут проходить конкурс дитячого новорічного костюму, який є такою ж важливою складовою свята, як і сама витава.

Головна ялинка країни, що проходить у Палаці «Україна» в Києві, вміщує одночасно до 6000 глядачів! У виставі приймають участь не лише люди, а й тварини, навіть такі великі, як верблюди, лами, поні тощо

У кожному з 6 міст проводяться по декілька вистав спеціально для дитей-сиріт та дітей з малозабезпечених родин

Цього року маленьким відвідувачам ялинок буде подаровано понад 250 000 календариків та 10 000 подарунків особисто від ТМ «Наша Ряба»