Вітаємо переможців акції "Подяка за піклування" у супермаркетах!

Вітаємо переможців акції "Подяка за піклування" у супермаркетах!

Гура Тетяна Володимирівна:

"Я прихильниця  продукції "Наша Ряба", тому і вирішила взяти участь у розіграші. Звичайно ж, я сподівалась на головний приз, але без фанатизму. Тепер моя мрія здійсниться! У нашої родини скоро річниця — 30 років разом, тому вирішили поїхати в Єгипет. Цей виграш у мене перший дійсно великий, адже до цього вигравала тільки в лотерею.

Хочу додати, що якщо комусь не пощастило цього разу, обов'язково пощастить в майбутньому! Хочу побажати успіхів, цікавих ідей, процвітання!"

Куцопарта Тетяна Федорівна:

"У нашій родині немає азартних людей, але я вирішила спробувати. Дуже хотілось відпочити, але не було такої можливості. Тепер зможу дозволити собі поїхати в Карпати з онуком. Усім раджу купувати та брати участь у акціях ТМ "Наша Ряба", адже куряче м'ясо завжди свіже, вдало розфасоване, а ще є шанс виграти цінні подарунки. Також хочу всім побажати здоров'я в наступаючому новому році!"

Кучер Євген Миколайович:

"Я зареєстрував код просто так, не вірив і не сподівався на перемогу. Планів їхати кудись також не було. А тепер всією родиною збираюємось в Єгипет! Тож хочу побажати всім не здаватись та вірити у перемогу!" 

 

Андрійчук Олена Василівна:

"Раніше я майже нічого не вигравала. А тут подвійна радість: виграла, та ще й туристичну путівку. Я дійсно щаслива, адже за кордон поїду вперше. Тепер моя мрія здійсниться — на 8 березня я зроблю собі подарунок та поїду відпочивати в Єгипет. Завдяки акції я зможу вирватися з повсякденності, тому дуже чекаю на цей відпочинок".

Стельмах Анжела Станіславівна:

"Завжди мріяла поїхати на Шрі-Ланку, і тут такий подарунок! Нарешті я зможу собі це дозволити. Всім, хто ще нічого не виграв — бажаю перемоги! Головне, що ви обрали високоякісний продукт, а значить вже виграли. Я завжди обираю бренд "Наша Ряба" за її високу якість. Хочу подякувати всім організаторам за турботу, яку ми постійно відчували. Чекаю на наступні акції".

Трубенков Ігор Олександрович:

"Я вирішив взяти участь в акції разом зі своєю донечкою. Ми з нею давно планували поїхати до Парижу, а тут така можливість! Або поїдемо відпочити на море, адже тепер можна обирати. Сподівання на виграш, при відправці коду, звичайно, в мене були — навіщо брати участь, якщо не плануєш виграти?"

Сотникова Ольга Василівна:

"Відправляючи акційний код, я сподівалась виграти подарунок, але про Головний приз навіть не мріяла. Коли дізналась про виграш — була шокована! А онук, жартуючи, сказав, що мені можна грати в тоталізатор :) Планів поїхати на відпочинок не було — зараз важке матеріальне становище, але тепер  час планувати! Хочу поїхати з донькою відпочити, але ще не визначилась куди саме".