Всеукраїнська акція в супермаркетах «Подяка за піклування» - завершена!

Всеукраїнська акція в супермаркетах «Подяка за піклування» - завершена!

Всеукраїнська акція в супермаркетах від ТМ «Наша Ряба» «Подяка за піклування» — завершена! Дякуємо всім за участь та вітаємо переможців!

14 грудня 2014 року завершилась всеукраїнська акція в супермаркетах від ТМ «Наша Ряба» «Подяка за піклування»!

ТМ «Наша Ряба» вдячна за те, що піклуючись про своїх близьких Ви обираєте якісну курячу продукцію. Саме тому, цінуючи Ваш вибір, ми прагнули, щоб подарунок в цій акції отримала максимальна кількість наших покупців!

Щодня протягом акції ми дарували понад 4,5 тисяч поповнень мобільного рахунку. Загалом за цей час на мобільні телефони учасників було надіслано більше 200 тисяч поповнень від 5 до 20 гривень.

Омріяну туристичну подорож виграло 42 головних переможця акції. Ми щасливі з того, що для більшості з них цей подарунок став справжнім сюрпризом та довгоочікуваною можливістю поїхати на відпочинок разом зі своєю сім’єю. На сьогодні деякі вже обрали тур та запланували поїздку, а дехто вже на відпочинку!

Від щирого серця радіємо за всіх переможців та дякуємо за Вашу довіру.

Долучайтеся до нових акцій та конкурсів від бренду «Наша Ряба»! Готуйте смачні та корисні страви! Піклуйтеся про своїх близьких.

З найтеплішими побажаннями,

ТМ «Наша Ряба»

Умови участі в акції: з 3 листопада по 14 грудня 2014 р. купуючи акційну фасовану продукцію в супермаркетах України та у фірмових магазинах ТМ «Наша Ряба» та реєструючи акційний код кожен учасник акції мав можливість отримати поповнення мобільного рахунку на 5, 10, 15 та 20 гривень, а також стати щасливим власником туристичної подорожі на суму 15000 грн.

Більше про акцію в супермаркетах дивіться на сайті.