Серце курки забезпечує високий рівень дієтичного білку — 15%. Це м’ясо має найвищий коефіцієнт співвідношення незамінних амінокислот до загальних, що робить його цінним у харчуванні дитини. Важливо: амінокислоти продукту зберігаються при обробці м’яса. Білок серця містить залізо, йод, цинк, магній, марганець, вітамін B12. Цікаво, що кількість кальцію, цинку та магнію в складі курячого серця вища, ніж в м’ясі або субпродуктах інших видів тварин. Рівень марганцю, який є мінералом, що приймає участь у рості та ферментативних захисних системах організму, у курячих серцях не поступається рівню, що містять горіхи.
Серед субпродуктів куряче серце має найвищий рівень жирів — 4,5%. Харчова цінність жирів визначається спектром жирних кислот, особливо поліненасичених. У курячому серці такий кислотний спектр виявлений у відносно високих рівнях, у порівнянні зі звичайним м’ясом. Поліненасичені жирні кислоти позитивно впливають на такі фізіологічні процеси, як імунні функції і розвиток нервової тканини, що є вкрай важливим для дитини.
Щодо фруктів, тут все просто. Відповідно до загальноприйнятих світових рекомендацій їх важливо вживати кожен день не менше 4–5 порцій.