fbpx
Укр
Укр
Укр

Апетитні новинки для відпочинку на природі

Наступна новина

«Наша Ряба Апетитна» готова вас дивувати та закохувати у нові смаки! Гомілки в апельсиновому маринаді та Крильця в гірчично-медовому маринаді не залишать вас байдужими – доведеться бігти в магазин за добавкою, так що краще відразу купуйте на всю компанію.

Збираєтеся відпочити на природі чи до вас поспішають друзі? Не гайте часу на маринування м’яса, а витрачайте його на спілкування з близькими. У «Наша Ряба Апетитна» є гарний вибір смачних ідей: готове до приготування свіжомариноване куряче м’ясо. Обов’язково радимо скуштувати новинки: Гомілки в апельсиновому маринаді та Крильця в гірчично-медовому маринаді. Вам гарантовані: яскраві, цікаві, смаки й ну дуже запашна курочка.

Гомілки «Наша Ряба» у пряному цитрусовому кисло-солодкому маринаді мають насичений і незабутній смак. Фруктові нотки апельсину та прянощі тонко підкреслюють ніжний смак курочки. В якості спецій у маринаді використані: парика, чорний перець, куркума, гвоздика, кориця, імбир і лемонграс.

Крильця «Наша Ряба» у гірчично-медовому маринаді – це безумовний хіт. Поєднання солодкого та гострого смаків ідеально пасує до м’яса крилець. Гірчицю та мед у маринаді доповнюють цибуля, часник, перець чорний і чилі. Якщо такі крильця підсмажити на грилі, то варто хутчіше куштувати, бо можете й не встигнути, адже від такої страви важко відірватися.

Гарного відпочинку та апетитних гомілок та крилець!