fbpx
Укр
Укр
Укр

Благодійний проєкт від «Наша Ряба»: дитяче харчування «КОКО» для найменших українців

Наступна новина

Діти – це наше майбутнє, і вони потребують особливого піклування. «Наша Ряба» спільно з благодійним фондом «МХП-Громаді» передали 27 000 баночок дитячого харчування «КОКО» малюкам, які потребують цього найбільше.

Аби дітки росли здоровими й активними, їм потрібне якісне та корисне харчування. Тож бренд «Наша Ряба» та благодійний фонд «МХП-Громаді» вкотре підтримали майбутнє покоління та передали якісне дитяче харчування «КОКО», щоб навіть у складних умовах малеча могла споживати корисну їжу.

Загалом у рамках цієї ініціативи дитячим харчуванням «КОКО» були забезпечені на складний зимовий період дітки у 7 областях України. Зокрема, допомогу отримали:

• Сумський обласний спеціалізований будинок дитини
• Черкаська обласна дитяча лікарня
• Запорізький спеціалізований будинок дитини «Сонечко»
• Тернопільський обласний центр реабілітації та розвитку дитини
• Малюки із переміщених родин, які потрапили у скруту через війну

«Під час повномасштабного вторгнення ми підтримували українців, зокрема маленьких, численними благодійними проєктами. Одним з таких проєктів стало забезпечення малюків з дитячих будинків та лікарень дитячим харчуванням з курочки на період складної зими. Ми впевнені, що великі бренди мають підтримувати українців в скрутні часи», – Наталія Коршун, керівниця центру розвитку брендів МХП, компанії-засновниці бренду «Наша Ряба».

 

Дитяче харчування «КОКО» дбайливо виготовляється з якісної курочки «Наша Ряба», не містить солі, барвників, консервантів та ароматизаторів. Це саме те, що так потрібне для малечі від 6 місяців до 1,5 року.

Ми прагнемо давати діткам найкраще, вкладаючи у продукцію «КОКО» найякісніші інгредієнти, нашу любов та турботу!

Більше про благодійну акцію дивіться у відео.