fbpx
Укр
Укр
Укр

Бренду «Наша Ряба» виповнюється 21 рік! Наші головні перемоги

Наступна новина

Лише вперед, за будь-яких обставин! Два десятиліття поспіль «Наша Ряба» безупинно працює в Україні, для українців та з українцями, ставши за ці роки улюбленим брендом та безперечним лідером у своїй категорії. До дня народження ми ділимося цікавими та важливими фактами про бренд. Нам є чим вас здивувати:

  • Революційне ноу-хау: «Наша Ряба» стала однією з перших українських компаній, яка в масштабах всієї країни запропонувала споживачам не заморожену, а охолоджену курятину, більш свіжу та якісну. А також першою розпочала різати курятину на різні частини в промислових масштабах, аби готувати було легше і швидше.

  • Сьогодні «Наша Ряба» – найвідоміший бренд у нашій країні з виробництва курячого м’яса: понад 80% українців першим згадують саме його, коли говорять про курятину.

  • Головні цінності бренду – це сім’я, здорове харчування та якість продуктів. «Наша Ряба» допомагає мільйонам сімей перетворювати ці цінності у повсякденне життя: продукція дозволяє годувати сім’ю смачно і корисно, не витрачаючи багато часу на приготування та оброблення м’яса, звільняючи його для приємного спілкування з родиною та друзями.

Наша Ряба філе м'ясо

  • «Наша Ряба» – це та сама курочка без антибіотиків та гормонів росту, яка першою успішно пройшла незалежний аудит та підтвердила їх відсутність не просто словом.
  • Продукти «Наша Ряба» ніколи не накачуються водою, що підкреслює чесність бренду.
  • Завжди поруч: наразі магазини фірмового роздробу «Наша Ряба» налічують 1300 точок, а також бренд представлений у всіх великих торгових мережах – Сільпо, АТБ, МETRO, Фора та інших.

Наша Ряба турбота сім'я

  • «Наша Ряба» працює заради майбутнього! Попри всі складні обставини, що відбуваються навколо нас, не було ні дня, щоб бренд призупинив діяльність, адже у всіх нас одна спільна мета – ПЕРЕМОГА!
  • Бренд, що допомагає. За часи війни «Наша Ряба» відправила на благодійність вже 13 000 тонн продукції (станом на грудень 2022 року), в тому числі 8 тонн дитячого харчування «КОКО» від якісної курочки «Наша Ряба».

Наша Ряба допомога благодійність

  • «Наша Ряба» запустила унікальну лінію підтримки «Наш зв’язок» – щоб допомагати українцям, які опинилися у складних умовах. Зателефонувавши за номером 0 800 500 001, можна отримати консультацію психолога, дізнатися, де знаходиться найближчий «Пункт Незламності», викликати таксі, якщо у вас зник інтернет, прослухати швидкий рецепт смачної страви, яку легко приготувати в сучасних умовах. Це прояв турботи та любові бренду до кожного сильного і незламного українця.

Наша Ряба допомога гаряча лінія Наш звязок

Ми безмежно вдячні кожному українцю за довіру та відданість
вже понад 20 років існування бренду!
«Наша Ряба» – завжди поруч заради майбутнього!