fbpx
Укр
Укр
Укр

«Наша Ряба» - крок вперед

Наступна новина

«Наша Ряба» – народний бренд, в кращому сенсі цього слова. Нам довіряють, нас люблять. Ми дуже цінуємо відносини з нашими споживачами, намагаємося їх підтримувати, заради них ставати краще. Наша історія і рецепт успіху – в постійному розвитку.

Починаємо завжди з головного.

Наша продукція – це наше обличчя, і про її якість ми піклуємося в першу чергу. Ми використовуємо корми, зроблені із зернових компонентів нашого ж виробництва. Так ми точно впевнені, що наші курочки отримають всі необхідні поживні елементи. В процесі вирощування курчат не використовуються жодні гормональні препарати для прискорення набору ваги і росту птиці.

На кожному етапі замкненого циклу виробництва (вирощування зернових, виготовлення комбікормів, вирощування батьківського стада, виробництво інкубаційного яйця, вирощування птиці, виробництво охолодженої продукції) проводиться контроль якості, одним з інструментів якого є лабораторні дослідження, на підставі яких служба якості приймає рішення щодо поводження з кожною партією продукції.

Понад 450 вантажівок-рефрижераторів доставляють свіжу продукцію «Нашої Ряби» в усі точки продажів менш ніж за добу.

Як результат: визнання у понад 65 країнах світу.

На наших підприємствах впроваджені сучасні технології виробництва та пакування продукції. Система менеджменту безпеки харчової продукції розроблена, впроваджена і сертифікована на відповідність стандартам BRC Food Safety і ДСТУ ISO 22000: 2007. Внаслідок чого наша продукція визнана більш ніж в 65 країнах – включаючи Великобританію, Нідерланди, країни Західної Європи і Близького Сходу, Африки і навіть Сейшельські острови.

Тепер прекрасні не тільки всередині, а й зовні.

Якість продукції «Нашої Ряби» заслуговує бути побаченою здалеку, тому ми провели масштабну модернізацію упаковки. Новий РЕТ лоток більш стійкий до деформацій. А завдяки яскравому впізнаваному дизайну знайти продукцію ТМ «Наша Ряба» на полиці стало ще легше.

Ми пишаємося нашими досягненнями, але зупинятися не збираємося і вважаємо, що «Наша Ряба» в новому форматі заслуговує знайомства з новими горизонтами.