fbpx
Укр
Укр
Укр

Підсумки першого тижня акції на фасовану продукцію ТМ «Наша Ряба»

Наступна новина

За підсумками першого тижня акції на фасовану продукцію ТМ «Наша Ряба» було визначено 80 переможців для отримання подарунків:

– з 1 по 5 місце – подарунок Мультиварка

– з 6 по 30 місце – подарунок Деревяний столик

– з 31 по 80 місце – подарунок Деревяна тарілка

Додатково визначено 30 резервних кодів на випадок, якщо Переможець не зможе отримати подарунок.

Інформація для Переможця:

– Представник ТМ «Наша Ряба» зв’яжеться з Переможцем по телефону, який використовувався при реєстрації коду.

– Протягом 7 днів Переможець повинен надати зворотній зв’язок, підтвердити свою згоду і можливість отримати подарунок через найближче відділення Нової Пошти.

– Переможцю, який виграв Мультиварку, необхідно відправити свої персональні дані (копію паспорта громадянина України (всі сторінки з записами)), копію картки фізичної особи платника податків (ідентифікаційний номер), якщо Переможець відмовився від ідентифікаційного номера – необхідно надіслати копію сторінки паспорта з відповідною відміткою уповноваженого органу на електронну пошту mhp@lioncom.pro після дзвінка Представника ТМ «Наша Ряба»

– Відправка подарунку буде здійснена протягом тижня після дзвінка Представника ТМ «Наша Ряба». Представники Нової Пошти зв’яжуться з Переможцем за допомогою смс-повідомлення за фактом доставки на відділення.

– Якщо з якихось причин Переможець не надав необхідні дані для відправки і персональні дані для отримання проектору або не зміг забрати свій подарунок, право на отримання переходить Переможцю з резерву.

Переможці 1 тиждень