fbpx
Укр
Укр
Укр

Презентація новинки: дитяче харчування «КОКО» на щорічному фестивалі «Мамазліт»

Наступна новина

5 літрів мильних бульбашок, 100миттєвих фото табезліч веселих дитячих посмішок– нещодавно відбувся черговий сімейний фестиваль «Мамазліт», наякому була представлена  новинка від бренду «Наша Ряба» – дитяче харчування «КОКО».

Бренд «КОКО» створений для того, щоб наші дітки отримали найкраще – корисний і смачний прикорм, що готується з якісної курочки «Наша Ряба». В цей день багато розповідали про переваги продукту та чого слід обирати саме «КОКО». А для того, щоб не лише мамочкам, а й малюкам було цікаво – ми підготували багато веселощів. 

Ми постаралися подарувати малечі та їхнім батькам цілий калейдоскоп вражень. Дитячий кінотеатр з улюбленими мультиками, мильні бульбашки (до речі, ця розвага стала однією з улюблених серед маленьких гостей – вони були в захваті), ігри, малювання та інші забави. Дорослі змогли послухати цікаву та практичну лекцію від педіатра з 10-річним досвідом про перший м’ясний прикорм й дізнатися більше про продукцію «КОКО», її переваги та особливості.  

Звичайно, жодне свято не обходиться без подарунків, тож представники «КОКО» по результатам розіграшу обрали 5 переможців і потішили їх приємними презентами: дитячим пледом та набором дитячого харчування.  

В цей день було дуже багато маленьких гостей, щирих посмішок і радості. А на спогад про свято ми дарували миттєві фото всім відвідувачам.  

 

Дякуємо всім, хто завітав на наше свято та чекаємо вас на наступних наших заходах. Слідкуйте за нами в соціальних мережах, щоб не пропустити цікавості. Завжди раді дарувати радість!