fbpx
Укр
Укр
Укр

Результати 3-го розіграшу Акції «Назустріч пригодам з Веселими Курчатами»

Наступна новина

За підсумками третього тижня промо акції “Назустріч пригодам з Веселими Курчатами“ на продукцію ТМ «Наша Ряба», ТМ «Наша Ряба Апетитна» та бакалію ВТМ «Наша Ряба» було визначено 450 переможців для отримання подарунків:

— з 1 по 10 місце — Велосипед
— з 11 по 50 місце — Пеніборд
— з 51 по 450 місце —Термокружка.

Додатково визначено 50 резервних кодів на випадок, якщо Переможець не зможе отримати подарунок.

Інформація для Переможця:

– Представник ТМ «Наша Ряба» зв’яжеться з Переможцем по телефону, який використовувався при реєстрації коду.
– Протягом 7 днів Переможець повинен надати зворотній зв’язок, підтвердити свою згоду і можливість отримати подарунок через найближче відділення Нової Пошти.
– Переможцю, який виграв Велосипед, необхідно відправити свої персональні дані (копію паспорта громадянина України (всі сторінки з записами), копію картки фізичної особи платника податків (ідентифікаційний номер), якщо Переможець відмовився від ідентифікаційного номера – необхідно надіслати копію сторінки паспорта з відповідною відміткою уповноваженого органу на електронну пошту mhp@lioncom.pro після дзвінка Представника ТМ «Наша Ряба».
– Відправка подарунку буде здійснена протягом тижня після дзвінка Представника ТМ «Наша Ряба». Представники Нової Пошти зв’яжуться з Переможцем за допомогою смс-повідомлення за фактом доставки на відділення.
– Якщо з якихось причин Переможець не надав необхідні дані для відправки і персональні дані для отримання Велосипеду або не зміг забрати свій подарунок, право на отримання переходить Переможцю з резерву.

3й тиждень результатів розіграшу ВК 15.11-26.12.21