fbpx
Укр
Укр
Укр

Турбота про українські родини – ось, що стоїть для бренду «Наша Ряба» на першому місці вже понад 20 років.

Висока якість продукції, яка досягається завдяки професіоналізму фахівців, інноваційним підходам та суворим стандартам виробництва, дозволила нам стати одним з найбільших виробників курятини в Україні.

«Наша Ряба» є однією з улюблених торгових марок українців, яку обирають щодня мільйони споживачів. Водночас високу якість нашої курятини визнають не лише в Україні, а й в понад 70 країнах світу. Так, виробник продукції бренду «Наша Ряба» – ПрАТ «МХП», є найбільшим в Україні експортером курятини.

Нам нічого приховувати

«Нам нічого приховувати» – це наша філософія. Ми готові відкрито розповісти про деталі вирощування та виробництва вашої улюбленої курочки.

Умови вирощування курочок

Ми дбаємо про те, аби наші курочки перебували в комфорті, теплі та чистоті. Строгий контроль і дотримання вимог біобезпеки – для нас передусім.

  • Ми контролюємо якість корму та води.
  • Слідкуємо за температурою, вологістю, інтенсивністю світла та вентиляцією у пташниках.
  • Щодня ми уважно стежимо за поведінкою наших курочок, адже їхня активна чи пасивна поведінка дають змогу оцінити рівень комфорту та скоригувати параметри мікроклімату.
  • Всі наші пташники обладнані системою сигналізації, тому, у разі виходу параметрів мікроклімату за встановлені гранично допустимі рівні, ми миттєво можемо вжити необхідних заходів.

Піклування про курочок

Ми професіонали своєї справи, тому розробили унікальну технологію вирощування:

  • курочки перебувають у стабільних і комфортних умовах;
  • вони не сидять у клітках, а гуляють по просторих пташниках з м'якенькою підстилкою з соняшникового лушпиння;
  • цілодобово мають доступ до води та корму.

Крім того, ми здійснюємо регулярний ветеринарний огляд птиці, щоб підтримувати здоров’я курочок.

Раціон курочок

Якісне харчування — основа здоров'я та належного зростання курочок. Ми не купуємо сторонній комбікорм, а самі його виготовляємо, щоб завжди бути впевненими в якості та безпечності харчування нашої птиці.

Понад 360 000 га землі використовується для вирощування сільськогосподарських культур, що формують збалансовані комбікорми для наших курочок. Всі культури проходять ретельну перевірку якості за допомогою методів органолептичного та фізико-хімічного аналізу.

Кукурудза, пшениця, соя – основні зернові компоненти нашого комбікорму. Також в раціон входить соняшник — одне з найцінніших джерел рослинного білка, мінералів та амінокислот.

Ми постійно перевіряємо безпечність наших комбікормів за допомогою лабораторій на місцях, виробничо-технологічного центру контролю якості та безпеки продуктів харчування, сторонніх лабораторій в Україні та в Європі. Наші рецептури не містять ГМО та шкідливих хімічних домішок.

Склад та кількість корму коригується залежно від етапу зростання птиці, щоб кожна курочка отримала всі необхідні для свого віку поживні речовини.

Надійне щоденне постачання


Для нас важливо, щоб ви отримували курятину свіжою, тому протягом доби від моменту виробництва близько 400 наших вантажівок-рефрижераторів доставляють продукцію «Наша Ряба» по всій Україні. Доставка відбувається з дотриманням необхідного температурного режиму та вимог безпечності.

Перевірено та підтверджено

«Наша Ряба» – це сучасні технології виробництва, переробки та пакування продукції, досвід кращих світових практик. Все це дозволяє забезпечувати високий рівень якості та безпечності продукції.

На наших підприємствах впроваджені міжнародні стандарти управління безпечністю та проводиться відповідна сертифікація.

Підприємства, які виготовляють курочку ТМ «Наша Ряба» сертифіковані за вимогами міжнародного стандарту:

  • або BRCGS Global Food Safety Standard;
  • або ISO 22000:2018.