fbpx
Укр
Укр
Укр

Вітаємо переможців акції у фірмових магазинах ТМ «Наша Ряба». Результати п'ятого тижня

Наступна новина

За підсумками п’ятого тижня акції у фірмових магазинах ТМ «Наша Ряба» було визначено 220 переможців для отримання подарунків:

– з 1 по 150 місце – подарунок Форма для випікання Tefal Resource рифлена 27 см

– з 151 по 200 місце – подарунок Блендер TEFAL Optichef HB643138

– з 201 по 220 місце – подарунок Мультиварка Tefal Multicook & Stir

Додатково визначено 20 резервних кодів на випадок, якщо Переможець не зможе отримати подарунок.

Інформація для Переможця:

– Представник ТМ «Наша Ряба» зв’яжеться з Переможцем по телефону, який використовувався при реєстрації коду.

– Протягом 7 днів Переможець повинен надати зворотній зв’язок, підтвердити свою згоду і можливість отримати подарунок через найближче відділення Нової Пошти.

– Переможцю, який виграв Мультиварку Tefal Multicook & Stir необхідно відправити свої персональні дані (копію паспорта громадянина України (всі сторінки з записами), копію картки фізичної особи платника податків (ідентифікаційний номер)), якщо Переможець відмовився від ідентифікаційного номера – необхідно надіслати копію сторінки паспорта з відповідною відміткою уповноваженого органу на електронну пошту ryaba.bpr@lioncom.pro після дзвінка Представника ТМ «Наша Ряба».

– Відправка подарунку буде здійснена протягом тижня після дзвінка Представника ТМ «Наша Ряба». Представники Нової Пошти зв’яжуться з Переможцем за допомогою смс-повідомлення за фактом доставки на відділення.

– Якщо з якихось причин Переможець не надав необхідні дані для відправки і персональні дані для отримання мультиварки або не зміг забрати свій подарунок, право на отримання переходить Переможцю з резерву.

Детальні умови акції в офіційних правилах

Переможці п’ятого тижня