fbpx
Укр
Укр
Укр

Вітаємо переможців акції в мережі магазинів «АТБ-маркет». Результати шостого тижня

Наступна новина

За підсумками шостого тижня акції в мережі магазинів «АТБ-маркет» було визначено 200 переможців для отримання подарунків:

– з 1 по 50 місце – набір аксесуарів Tefal з 4 предметів Tefal Dark Ruby

– з 51 по 180 місце – подарунок Сковорода Tefal 24 см Early

– з 181 по 200 місце – подарунок Гриль Tefal (Supergrill XL / timer)

Додатково визначено 20 резервних кодів на випадок, якщо Переможець не зможе отримати подарунок.

Інформація для Переможця:

– Представник ТМ «Наша Ряба» зв’яжеться з Переможцем по телефону, який використовувався при реєстрації коду

– Протягом 7 днів Переможець повинен надати зворотній зв’язок, підтвердити свою згоду і можливість отримати подарунок через найближче відділення Нової Пошти.

– Переможцю, який виграв Гриль Tefal (Supergrill XL / timer) необхідно відправити свої персональні дані (копію паспорта громадянина України (всі сторінки з записами)), копію картки фізичної особи платника податків (ідентифікаційний номер), якщо Переможець відмовився від ідентифікаційного номера – необхідно надіслати копію сторінки паспорта з відповідною відміткою уповноваженого органу на електронну пошту ryaba_atb@lioncom.pro після дзвінка Представника ТМ «Наша Ряба»

– Відправка подарунку буде здійснена протягом тижня після дзвінка Представника ТМ «Наша Ряба». Представники Нової Пошти зв’яжуться з Переможцем за допомогою смс-повідомлення за фактом доставки на відділення.

– Якщо з якихось причин Переможець не надав необхідні дані для відправки і персональні дані для отримання мультиварки або не зміг забрати свій подарунок, право на отримання переходить Переможцю з резерву

Детальні умови акції в офіційних правилах

Переможці шостого тижня