fbpx
Укр
Укр
Укр

Акція дієвід09.04.2024до31.05.2024

Національна акція «Гусь Призолов»

Наступна акція

Грай разом з тисячею покупців по всій Україні у нову мобільну гру «Гусь Призолов» з кумедним персонажем із мемів – Гусем і отримуй додаткові подарунки, купуючи улюблені товари!

• Грай в безкоштовну гру: полюй на подарунки, захищай Гуся, збирай винагороди.
• Скануй QR-коди з карток, щоб відкрити в грі коробки з ігровими подарунками.
• В ігрових подарунках крім додаткових балів рейтингу заховано 1 млн сертифікатів від партнерів: «Фокстрот», «Лібраріум», «Віват», «Канцелярія!», ТОМ, «Територія Мінімальних Цін», «Інгліш Дом», «ОлрАйт», «Ельфа шоп» та інших.
Накопичуй бали рейтингу, змагайся за ТОП-100 та шанс отримати цінні суперпризи!

Як отримати QR-коди?
• При покупці товарів на суму від 100 грн
• Або за покупку товарів партнерів, виділених акційними підцінниками з Гусем
отримай можливість купити сашет «Гусь Призолов» за акційною ціною 3 гр​н (звичайна ціна сашету – 10 грн). Всередині кожного сашета знаходиться картка та наліпка з Гусем. А на звороті кожної картки — унікальний QR-код, який відкриває ігрові подарунки у грі.

Ще одним товаром акції є ексклюзивне яйце-сюрприз від Гуся за спеціальною ціною – 80 гривень. Цей подарунок неодмінно потішить фанів Гуся, адже всередині ти знайдеш гарантовані подарунки – це брелок для ключів, магніт, сашет з карткою та наліпкою, солодощі, подарунковий сертифікат від «Укрзолото» та шанс знайти справжню золоту прикрасу!

Акція проводиться в брендованих магазинах «Наша Ряба», «Українське Курча», «М’ясомаркет». Нагородження ТОП-гравців відбудеться до 31 червня, а результати будуть опубліковані на сайті www.goose.gift

Офіційні правила та адреси магазинів

Переглянути