fbpx
Укр
Укр
Укр

Піклуючись про майбутнє, «Наша Ряба» запускає нову лінійку продукції в оновленому PET-лотку

Наступна новина

«Наша Ряба» вже понад 18 років радує українців якісною курочкою. Залишатися лідером допомагає невпинна праця: ми щодня вдосконалюємося, щоб ви та ваші рідні могли споживати якісну та безпечну продукцію.

«Наша Ряба» — це бренд, який розвивається та змінюється зі своїми споживачами. Єдине, що залишається стабільним – це високі стандарти виробництва та турбота про вас!

І зараз настав час виходити на наступний рівень: ми запускаємо нову лінійку продукції 2020 в оновленому пакованні та з новим маркуванням «Без антибіотиків», що означає що не тільки в самій продукції відсутні антибіотики, але також вони не використовувались в процесі вирощування птиці.

Перехід на нову концепцію «Без антибіотиків» викликаний нашим прагненням до цілей сталого розвитку в частині здоров’я людини і тварин. Нам вже недостатньо тільки відповідати законодавству, ми орієнтуємося на вирішення глобальних проблем, пов’язаних зі здоров’ям людини, тварин і охорони навколишнього середовища.

Що це означає?

Як відповідальний виробник, що постійно працює над впровадженням кращих стандартів та піклується про здоров’я та добробут українських родин, ми слідуємо глобальній ініціативі «Єдине здоров’я». Її мета — зменшення використання антибіотиків у сільському господарстві.

Бренд «Наша Ряба» і раніше не реалізовував продукцію, яка містила залишки антибіотиків, і це підтверджувалось періодичними лабораторними дослідженнями у державних акредитованих лабораторіях. Але час рухатися далі, створювати чергову «планку» вдосконалення та ринкового «стандарту» — відмовлятись від використання антибіотиків і в процесі вирощування птиці.

Як ми цього досягли?

«Наша Ряба» турбується про здоров’я українців. І це починається з турботи про здоров’я нашої курочки. Щоб впевнитись в тому, що споживачі отримують безпечну та якісну продукцію, ми робимо понад 6 000 тестів щодня: перевіряємо якість кормів та сировини, відповідність мікробіологічним та фізико-хімічним показникам та проводимо цілий комплекс дій направлений на підтримання та захист здоров’я птиці для того, щоб унеможливити ризики захворювання птиці. Це є ключовим принципом ветеринарного нагляду у нашій компанії.

Саме такий підхід дозволяє нам досягти безпрецедентної біобезпеки та поступово переходити на виробництво без використання антибіотиків.

З турботою про здоров’я українців,

Ваша «Наша Ряба».