fbpx
Укр
Укр
Укр

Результати розіграшу 2-го тижня переможців Акції «Літній Гастро сезон»

Наступна новина

За підсумками першого тижня промо акції “Літній Гастро сезон“ на продукцію ТМ «Наша Ряба», ТМ «Апетитна», ТМ «Секрети Шефа» и бакалею ВТМ «Наша Ряба» було визначено 250 переможців для отримання подарунків:

— з 1 по 20 місце — Гриль Tefal OptiGrill+.

— с 21 по 120 місце — Сертифікат GIFT MALL на суму 500 грн.

— с 121 по 250 місце — 150 бонусних гривень на карту Програми лояльності «Сімейний гаманець».

Додатково визначено 50 резервних кодів на випадок, якщо Переможець не зможе отримати подарунок.

Інформація для Переможця:

– Представник ТМ «Наша Ряба» зв’яжеться з Переможцем по телефону, який використовувався при реєстрації коду.

– Протягом 7 днів Переможець повинен надати зворотній зв’язок, підтвердити свою згоду і можливість отримати подарунок через найближче відділення Нової Пошти.

– Переможцю, який виграв Гриль Tefal OptiGrill+, необхідно відправити свої персональні дані (копію паспорта громадянина України (всі сторінки з записами), копію картки фізичної особи платника податків (ідентифікаційний номер), якщо Переможець відмовився від ідентифікаційного номера – необхідно надіслати копію сторінки паспорта з відповідною відміткою уповноваженого органу на електронну пошту mhp@lioncom.pro після дзвінка Представника ТМ «Наша Ряба».

– Відправка подарунку буде здійснена протягом тижня після дзвінка Представника ТМ «Наша Ряба». Представники Нової Пошти зв’яжуться з Переможцем за допомогою смс-повідомлення за фактом доставки на відділення.

– Якщо з якихось причин Переможець не надав необхідні дані для відправки і персональні дані для отримання Гриль Tefal OptiGrill+ або не зміг забрати свій подарунок, право на отримання переходить Переможцю з резерву.

2-й тиждень результати розіграшу Національного Промо 24.04-11.07.21