fbpx
Укр
Укр
Укр

Вітаємо переможців акції у фірмових магазинах ТМ «Наша Ряба». Результати четвертого тижня

Наступна новина

За підсумками четвертого тижня новорічної акції на охолоджену нефасовану продукцію ТМ «Наша Ряба» та бакалію ТМ «Наша Ряба Апетитна» було визначено 250 переможців для отримання подарунків:

– з 1 по 20 місце – м`ясорубка Moulinex.

– з 21 по 150 місце – сковорідка Tefal.

– з 151 по 250 місце – набір аксесуарів для кухні Tefal.

Додатково визначено 50 резервних кодів на випадок, якщо Переможець не зможе отримати подарунок.

Інформація для Переможця:

– Представник ТМ «Наша Ряба» зв’яжеться з Переможцем по телефону, який використовувався при реєстрації коду.

– Протягом 7 днів Переможець повинен надати зворотній зв’язок, підтвердити свою згоду і можливість отримати подарунок через найближче відділення Нової Пошти.

– Переможцю, який виграв м`ясорубкy Moulinex, необхідно відправити свої персональні дані (копію паспорта громадянина України (всі сторінки з записами)),

копію картки фізичної особи платника податків (ідентифікаційний номер), якщо Переможець відмовився від ідентифікаційного номера – необхідно надіслати копію сторінки паспорта з відповідною відміткою уповноваженого органу на електронну пошту mhp@lioncom.pro після дзвінка Представника ТМ «Наша Ряба».

– Відправка подарунку буде здійснена протягом тижня після дзвінка Представника ТМ «Наша Ряба». Представники Нової Пошти зв’яжуться з Переможцем за допомогою смс-повідомлення за фактом доставки на відділення.

– Якщо з якихось причин Переможець не надав необхідні дані для відправки і персональні дані для отримання м`ясорубки або не зміг забрати свій подарунок, право на отримання переходить Переможцю з резерву.

Переможці четвертого тижня